www.twitter.com/gitaristancom
  Aktif Konular & ACTIVE TOPICSAktif Konular & ACTIVE TOPICS  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi & MEMBERLIST  Takvim & CALENDARTakvim & CALENDAR  Forumu AraArama & SEARCH  Yardım & HELPYardım & HELP  Kayıt Ol & REGISTERKayıt Ol & REGISTER  Giriş & LOGINGiriş & LOGIN

a

Gitaristan AKOR&TAB Arşivi
www.gitaristan.com/akorlar

Gitaristan VideoGitar
www.gitaristan.com/video

Türkçe GuitarPro Arşivi
www.gitaristan.com/guitarpro

Online Gitar Okulu
www.gitaristan.com/okul  

MAKALE
 Gitaristan.Com - Online Gitar Okulu - Guitar Forum | Akademik | MAKALE
Mesaj icon Konu: Bir Yıldız Var Yanımızda Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder & Sent New Topic
Yazar Mesaj
gitaristancı
Moderatör
Moderatör
Simge

Gönderilenler: 666

Alıntı gitaristancı Cevaplabullet Konu: Bir Yıldız Var Yanımızda
    Gönderim Zamanı: 31-Mayıs-2008 Saat 10:55
Hepimizin ilgiyle izlediği '' Komedi Dükkanı '' nın vazgeçilmez Piyanisti Sayın '' Özer Atik ''i duymayanınız yoktur. Skeç aralarında kendi besteleriyle ve yüzündeki o güzel gülüşüyle hepimizin gönlüne taht kuran o güzel insanın aslında ne kadar sağlam besteler yaptığını biliyormuydunuz ?

http://www.ozeratik.com/sarkilar.htm işte şarkı demolarınada bu linkten ulaşabilirsiniz. Ayrıca kendi bestelerinden ve kendi yorumundan oluşturduğu albümünü tüm müzik marketlerde bulmanız mümkündür.

5 Kasım 1977'de Ankara'da doğdum. 8 yaşımdan beri istanbul'da Kadıköy'de yaşıyorum. Özel Doğuş Lisesi'ni 1995 yılında bitirdikten sonra, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Müzikoloji bölümüne girdim ve 2001 yılında mezun oldum.

Profesyonel müzik çalışmalarıma 1996 yılında tiyatro için özgün sahne müzikleri besteleyerek başladım. Hadi Çaman Tiyatrosu'nda "Dostum" (çocuk oyunu) ve "Kelebekler Özgürdür" adlı oyunları müzikledikten sonra kısa bir süre Barış Oyuncuları ve Tiyatro Alkış'ta aranjör, ensturmanist, özgün sahne müziği bestecisi olarak çalıştım. Tüm bu yıllar süresince part time olarak müzik öğretmenliği yaptım.

2004 - 2005 sezonunda Beşiktaş Kültür Merkezi'nin sahneye koyduğu ilk çocuk oyunu olan "Palyaçolar"ın müziklerini yaptım, takip eden sezonda yine B.K.M için "Sizinkiler Dünya Kaç Bucak" adlı oyunun özgün sahne müziği bestecisi olarak çalıştım. Türkiye'nin önde gelen bir çok ilaç firması için tanıtım filmi müzikleri, adaptasyonlar, lansman müzikleri ürettim. Gökhan Gürek'le birlikte "Nazım Hikmet Belgeseli" ve "Operasyon Cennet" adlı televizyon filminin müziklerini besteledim.

Şarkı formunda beste çalışmalarıma 1990'lı yılların başında başladım ancak bu eserlerden profesyonel olarak istifade etmedim.

Halen çalışmalarıma Beşiktaş Kültür Merkezi ve Komedi Dükkanı isimli show programında devam ediyorum.

(Özgeçmişi kendi ağzından kendi resmi sitesine yazılmıştır. Bu yazıda oradan alıntıdır.)
SEKOCAN
IP
Erios
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Simge

Gönderilenler: 186

Alıntı Erios Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Temmuz-2008 Saat 20:35

Gerçekten çok güzel şarkıları var.Tşkler

Her gecenin sabahında;biraz alkol kanımda..
Çocuk olsam yeniden;Bİr tek düştüğümde acısa Canım,Kalbim çok koştuğum için çarpsa sadece...
IP
yavuz_tuluay
Moderatör
Moderatör
Simge
AR & GE © Araştırma&Geliştirme Sorumlusu

Gönderilenler: 361

Alıntı yavuz_tuluay Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Aralık-2008 Saat 11:33
Benim de çok başarılı bulduğum bir müzisyen. Bi'kaç tane de sözlerinin Tolga Çevik'e ait olduğu bestesi var sanırım.. Onlar da çok başarılı. Beğenerek dinliyorum ben de..

Gitaristan Com © Araştırma ve Geliştirme Sorumlusu
IP
gitaristancı
Moderatör
Moderatör
Simge

Gönderilenler: 666

Alıntı gitaristancı Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Aralık-2008 Saat 20:09
Evet Yavuz abi bazı şarkıların sözleri Tolga Çeviğe ait onlardan biriside '' Yalan Sanırım '' isimli parça.
SEKOCAN
IP
jackie1
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3

Alıntı jackie1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Aralık-2010 Saat 17:26
4 kasımda doğdum bendede inanılmaz bir müzik ruhu var :)
IP
wsseoer
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 41

Alıntı wsseoer Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Kasım-2013 Saat 08:42

http://www.cmebrakes.com/

CME brakes is a company engaging in vehicle brake solution and industry use brake mechanisms.brake caliper China manufacturer supplier for Audi,Prado,Mercedes,Volvo,Land Cruiser,Ford Focus,VW Golf,Toyota,Opel,Landrove.

brake caliper for Prado
brake caliper factory
brake caliper supplier
brake caliper manufacturer
brake caliper China
brake caliper for Audi   
brake caliper for Mercedes
brake caliper for Volvo
brake caliper for Land Cruiser
brake caliper for Ford Focus
brake caliper for VW Golf
brake caliper for Opel