www.twitter.com/gitaristancom
  Aktif Konular & ACTIVE TOPICSAktif Konular & ACTIVE TOPICS  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi & MEMBERLIST  Takvim & CALENDARTakvim & CALENDAR  Forumu AraArama & SEARCH  Yardım & HELPYardım & HELP  Kayıt Ol & REGISTERKayıt Ol & REGISTER  Giriş & LOGINGiriş & LOGIN

a

Gitaristan AKOR&TAB Arşivi
www.gitaristan.com/akorlar

Gitaristan VideoGitar
www.gitaristan.com/video

Türkçe GuitarPro Arşivi
www.gitaristan.com/guitarpro

Online Gitar Okulu
www.gitaristan.com/okul  

ORGANİZASYONLAR & KONSERLER
 Gitaristan.Com - Online Gitar Okulu - Guitar Forum | Etkileşim | ORGANİZASYONLAR & KONSERLER
Mesaj icon Konu: ZUHAL MÜZİK 5.Gitaristan Buluşması 2 Ekim Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder & Sent New Topic
<< Önceki Sayfa   5
Yazar Mesaj
FamMmPireLLa
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 3

Alıntı FamMmPireLLa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Eylül-2008 Saat 22:17

Yha Yukarda bir arkadas biLetLerin bitebiLeceğini söyLemis Harbiden böyLe bisey Varmı Yoksa Kapıdan aLınabileceği Kesinmi..?

'1... 2... <3... Zaman ßiddy ßuuuum..!    
IP
M.İlker Özbek
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 1022

Alıntı M.İlker Özbek Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Eylül-2008 Saat 22:38
o gün biletlerin kapıdan alınabileceği kesin..

bu arada arkadaşlar adrese dikkat edin Ekşi Limon artık eski yerinde Smile
IP
Ozan Malkoç
Moderatör
Moderatör
Simge

Gönderilenler: 486

Alıntı Ozan Malkoç Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Eylül-2008 Saat 23:28

Arkadaşlar,

Ekşi Limon eski yerine (İmam Adnan Öğüt Sk. No.3) taşınmıştır.2.buluşmaya gelenler için söylüyorum Hece Bar'ın karşısındaki sokak.Eski Vakko'nun karşısındaki yerden giriyorsunuz.Kime sorsanız zaten bu adresi çok basit bi şekilde tarif ederler.Bunun haricinde 14.45te sizleri Gs Lisesi'nin önünde bekleyip oradan isteyenleri alabilirim.

Telefonum:0539 559 19 09
Ozan's Official Page: http://www.myspace.com/ozanmalkoc
IP
gitarcılık
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Simge

Gönderilenler: 267

Alıntı gitarcılık Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Eylül-2008 Saat 00:11
Orjinalini yazan: Ozan Malkoç

zaten 10 saat bekleme gibi bi şans fazla yok katılımcılar için sevgili gitarcılık ama en azından 3 ile 7 arasında olmanız şık olur en azından serdar öztopu fln görür bi de gitar kazanırsınız=P
 Buluşmaya glince baştan sona orda kalınmalı önemide bu benim durumumda buna müsait değil .Bu benim gelmeme sebplerimden biri sadece sorun olur diye yazmıştım ki başka insanlar içinde sorun olabilir.Ama gönül ister ki oraya gelmeli baştan sona dinlemeli eğlenmeli . gitar kazanma konusuna gelincede gelirsem gitar için gelmem (.biide bende hiç şans yok çıkmaz:D)
cernezyom-gitar@hotmail.com
IP
gitarcılık
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Simge

Gönderilenler: 267

Alıntı gitarcılık Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Eylül-2008 Saat 00:15
Orjinalini yazan: M.İlker Özbek

geç kapanan nedir ?

Bar diyeceğim ama saçma olur cünkü barlar geç kapanır zaten gitaristan buluşması diyelim
cernezyom-gitar@hotmail.com
IP
Ozan Malkoç
Moderatör
Moderatör
Simge

Alıntı Ozan Malkoç Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Eylül-2008 Saat 00:52
Orjinalini yazan: gitarcılık

zaten 10 saat bekleme gibi bi şans fazla yok katılımcılar için sevgili gitarcılık ama en azından 3 ile 7 arasında olmanız şık olur en azından serdar öztopu fln görür bi de gitar kazanırsınız=P
 Buluşmaya glince baştan sona orda kalınmalı önemide bu benim durumumda buna müsait değil .Bu benim gelmeme sebplerimden biri sadece sorun olur diye yazmıştım ki başka insanlar içinde sorun olabilir.Ama gönül ister ki oraya gelmeli baştan sona dinlemeli eğlenmeli . gitar kazanma konusuna gelincede gelirsem gitar için gelmem (.biide bende hiç şans yok çıkmaz:D)

kimse gelip o kadar saat orda durmak zorunda değil.Ama herkes istediği saatlerde gelebilir yaniEmbarrassedgelemezsen de canınız sağolsun...

Ama şunu da unutmayınız ki siz geldikçe biz bu organizasyonun daha iyisini yapabiliriz.Bir bar ile anlaşma yaparken biz bu bara 10 kişi gelip barı kapatalım dememiz mümkün değil.Bu yüzden desteğinizi bekliyoruz.

SaygılarımlaWink

Bu arada Zardanadam grup elemanlarından bazıları o gün bize orada eşlik edecekler.Eğer kadro tam olursa(malum bayram ziyaretleri)bize orada bir kaç parça çalabileceklerini söylediler...
IP
Ozan Malkoç
Moderatör
Moderatör
Simge

Alıntı Ozan Malkoç Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Eylül-2008 Saat 13:58
dostum gelmek istemyorsan bu senin bileceğin iş.bunu forumda tartışmaya çevirerek işimize engel olmak zorunda değilsin.biz sizin için bunu organize ediyoruz.yardım etmeniz gerekirken eleştirilere başlıyorsunuz.

inan ki forumda atıp tutması kolay iş ama bu organizasyonu yapabilmek için hem maddi olarak hem de manevi,vakitsel anlamda çok şey kaybediyoruz.

desteğinizi bekliyorum ii bayramlarWink
IP
jessica
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Simge

Gönderilenler: 223

Alıntı jessica Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Eylül-2008 Saat 16:49
Ben kesin geliyorum ama kaybolma potansiyeli çok yüksek bir insanım ve bir yerde Burger'dan alacağınız bir yerde de GS lisesinden alacağınız yazıyor o yüzden kafam karıştı =) Bir de irtibat telefonu verirseniz harika olur =)
IP
FiAbLe_aLguieN
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 32

Alıntı FiAbLe_aLguieN Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Eylül-2008 Saat 19:41
ya ozan abi biz amatörler de sahne alıcak mı??
ÖnCe VaTaN
IP
M.İlker Özbek
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 1022

Alıntı M.İlker Özbek Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Eylül-2008 Saat 20:17
Orjinalini yazan: jessica

Ben kesin geliyorum ama kaybolma potansiyeli çok yüksek bir insanım ve bir yerde Burger'dan alacağınız bir yerde de GS lisesinden alacağınız yazıyor o yüzden kafam karıştı =) Bir de irtibat telefonu verirseniz harika olur =)

Merhaba..Galatasaray Lisesi çok aşağıda kalıyor..14.45'te Burger'in önünden alacağız mekanı bilmeyenleri..İrtibat numaraları ise

0539 559 19 09 ve 0534 745 76 76 
IP
Ozan Malkoç
Moderatör
Moderatör
Simge

Alıntı Ozan Malkoç Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Eylül-2008 Saat 20:48
Orjinalini yazan: FiAbLe_aLguieN

amatör gruplar sahne alabilecekti ancak artık çok geç.bunu yaklaşık 1 ay önceden belirtmiştik=)
IP
FiAbLe_aLguieN
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı FiAbLe_aLguieN Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Eylül-2008 Saat 23:01

amatör gruplar sahne alabilecekti ancak artık çok geç.bunu yaklaşık 1 ay önceden belirtmiştik=)

napalım sağlık olsun  inşallah bi aksilik çıkmaz  gelirim  iyi bayramlar
ÖnCe VaTaN
IP
FiAbLe_aLguieN
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı FiAbLe_aLguieN Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Eylül-2008 Saat 23:02

Napalım İnşallah bi aksilik çıkmaz da gelirim
iyi bayramlar
ÖnCe VaTaN
IP
Ozan Malkoç
Moderatör
Moderatör
Simge

Alıntı Ozan Malkoç Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Eylül-2008 Saat 23:42
inşallah bekleriz
IP
emelkardelen
Moderatör
Moderatör
Simge

Gönderilenler: 837

Alıntı emelkardelen Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Ekim-2008 Saat 15:22
..................Smile
Evet buluşmaya bir gün kala..ve..bundan..sonra gelenlerin sayılarını belirlemek..

şimdi..biz gelenler olarak kaç kişiyiz?
.................Embarrassed
HAYATI YAŞAM YAPAN SEVGİDİR.SEVGİYİ SONSUZ KILAN Kİ===BENCE GİTARDIR..
http://www.herkesdinlesin.com/emelkardelen
IP
Ozan Malkoç
Moderatör
Moderatör
Simge

Alıntı Ozan Malkoç Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Ekim-2008 Saat 15:50

Değerli Gitaristanlılar,

Tekrar belirtmek isterim ki EKŞİ LİMON İmam Adnan Öğüt Sokak No:3'e TAŞINMIŞTIR!!!

karışıklığa yol açmamak nedeniyle tekrar belirtmek istedim.

Yarın 14.45te İstikal caddesi girişindeki Burger'in önünden gelenleri alacağım.Telefonum:0539 559 19 09
IP
yavuz_tuluay
Moderatör
Moderatör
Simge
AR & GE © Araştırma&Geliştirme Sorumlusu

Gönderilenler: 361

Alıntı yavuz_tuluay Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Ekim-2008 Saat 17:08

Sanki ilk kez buluşacakmıi gibi heyecanlıyım ben ya :)

Gitaristan Com © Araştırma ve Geliştirme Sorumlusu
IP
aykutkerem
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Simge

Gönderilenler: 314

Alıntı aykutkerem Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Ekim-2008 Saat 17:57
izmitten gelicek arkadaşlar, yarın 1de kalkıyo arabamız,4 kişilik daha yer var :)
IP
Ozan Malkoç
Moderatör
Moderatör
Simge

Alıntı Ozan Malkoç Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Ekim-2008 Saat 01:06

Değerli Gitaristanlılar,

Tekrar belirtmek isterim ki EKŞİ LİMON İmam Adnan Öğüt Sokak No:3'e TAŞINMIŞTIR!!!

karışıklığa yol açmamak nedeniyle tekrar belirtmek istedim.

Yarın 14.45te İstikal caddesi girişindeki Burger'in önünden gelenleri alacağım.Telefonum:0539 559 19 09
IP
__A_Y_Z_E_K__
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Simge

Gönderilenler: 158

Alıntı __A_Y_Z_E_K__ Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Ekim-2008 Saat 04:43
Bulusmaya saatler kaldı uyku tutmadı benı ınsallah uyuya kalmam Smile gorusmek dılegıyle
Gitar_Çalmak_Ayrıcalıktır...!Ve_Ben_Bunu_Yaşıyorum...!
IP
tuzlukahve
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 88

Alıntı tuzlukahve Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Ekim-2008 Saat 00:26
Çok hoştu. Özellikle Ozan  ve grubu baya iyi performans gösterdi. İzmitli arkadaşlarda baya güzeldi.
Emeği geçenlere teşekkürlerimizi sunuyorum.
Gerçi ben erken kalkmak zorunda kaldım ve gitarı kaçırdım ama orda olduğum sürede yetti bana:)
Hem önemli olan büyük ödülü almak değil katılmaktır:)
6.sınıda bekliyoruz:)

Yakarız bu gezegeni (ÇARŞI)
IP
__A_Y_Z_E_K__
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Simge

Alıntı __A_Y_Z_E_K__ Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Ekim-2008 Saat 06:31
cok guzel bır gundu gercekten ıyı gectıgını zannedıyorum ızmıtlı arkadaslar bence cok ıyılerdı tekrar tebrık edıyoruz ama ılkerıde unutmamak lazım bence herkez ıyıde artık bırdahakı bayarı bekle sımdı peh... eyep cok var :))
IP
jessica
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Simge

Gönderilenler: 223

Alıntı jessica Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Ekim-2008 Saat 15:03
Çok güzel bir organizasyondu emeği geçen herkese teşekkür=)
Ama eleştirmek istediğim bir konu var. Organizatörlere değil de seyircilere..
Hiçbirimiz canlı performans dinlemeyi ve sahnedekilere moral vermeyi öğrenememişiz arkadaşlar. Çoğunluk şarkılardan sonra alkışlamayı bile sahnedekine çok gördü. Özellikle Deney grubuna çok büyük haksızlık yaptık. Ozan abi şarkıya bizi ortak etmeye çalıştı, enerjisini bizle paylaşmaya çalıştı ama biz kılımızı bile kıpırdatmadan sanki şarkılar teypten çalınıyormuşçasına bir hava içerisine girdik. Halbuki bu organizasyon bizim içim yapıldı. Özellikle İlker ve Ozan abi hiçbir çıkar gözetmeden bizim için haftalar öncesinden uğraşmaya başladı. En azından buna biraz saygı gösterip 'paramı verdim çalın lan izlicem ben' havasına girmeseydik çok daha güzel geçen bir gün olacaktı diye düşünüyorum. Umarım bundan sonraki buluşmalarda çok daha keyifli bir izleyici profilimiz olur ve çok daha fazla eğleniriz =) Emeği geçen herkese tekrar teşekkürler, sevgiler.. =)
IP
aykutkerem
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Simge

Alıntı aykutkerem Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Ekim-2008 Saat 15:48
güzel bi gündü, bizim için (agave) stresli bi gün oldu kiraladığımız araba gelmeyince 1de izmitten kalkmamız gerekirken, 2.45 de yola çıktık ve zar zor yetiştik.. soundcheck'de problemler yaşasakda hem çalarken hem diğer arkadaşları dinlerken keyif aldık.. ayrıca 2 tane video ekledim isteyenler izleyebilirler..

another brick on the wall
http://www.new.facebook.com/video/?add&oid=15833506185&status=5#/video/video.php?v=33855132015&oid=15833506185

bertaraf et
http://www.new.facebook.com/video/?add&oid=15833506185&status=5#/video/video.php?v=33858767015&oid=15833506185
IP
aykutkerem
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Simge

Alıntı aykutkerem Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Ekim-2008 Saat 16:41
IP
emelkardelen
Moderatör
Moderatör
Simge

Gönderilenler: 837

Alıntı emelkardelen Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Ekim-2008 Saat 16:52

...................Smile

Merhaba arkadaşlar , ben siteye girerken herkes birşeyler yazmıştır herhalde düşüncesiyle  girdim.LOL..Ama..zannettiğim kadarda gelenlerin birçoğu birşeyler yazmamış..Wink

Neyse..ben..de..oradaydım..güzeldi..canlı performanslar gerçekten harikaydi..çok beyendim..Smile

İlk gittiğimde..CAnsu..vardı..Aynı..masadaydıkWink..

15.30 Çağatay                                      (Klasik Eserler)  Çağatay o gün gelemedi..ama..daha..sonradan..mütevaziliğiyle..geldi..ve..selam..verip..aramızdan..ayrıldı..

16.00 Agave                                         (Rock) Arkadaşlar..sizlerin..tarzlarını..ben..değişmiş..buldum..nedense..Daha..önceki..buluşmalarınızda..

dinlediğim..tarzı..dünkü..tarzdan..farklı..buldum..doğrusu.WinkYani..bunu..CAnsu’ya..da..İlker’e..de..
sordum..gerçekten..tarz..değişikliği..vardı..Ya..da..seçmiş..olduğunuz..şarkılarda..olabilir..ve..
inanın..çok..beyendimm.Burak’ın..o..eşsiz..gelişmiş..sesine..ve..Aykut’un back vokallerinden tutun..Çalmış..oldukları..enstrümanlar..kendilerini..bir..kez..daha..geliştirmişliğinin..verdiği..ayrıcalıkla…harikaydınız..süpersiniz..Tebrik..ederim..yola..devam..

16.45 M.İlker Özbek ve Barış Bayrakçı    (Beste)..ve..sizler..harikasınız..İlker in besteleriyle..oluşan..kemanın armonisine..diyecek..bir..söz..bulamıyorum..İlker’le..İstiklalde..yürürken..Barış’ın çalmış..olduğu..kemandan..bahsederken..birden bire karşımıza çıkması..da..çok..şaşırtıcı bir..durumdu..doğrusu.LOLLOL.Birbirimizi aramaya kalksak..bu..kadar..karşımıza..çıkılmazdı..sanırım.LOL.İlkerciğim..canım..senin bestelerinde…hayat var..ve..gerçekten..o..bestelerdeki..sözleri..irdelediğimde..kendimden..çok..şey..buluyorum.Tongue.

sağol..canımıniçi..Embarrassed

17.30 Deney                                         (Alternatif Rock) Ozanın grubuda..başlı başına..harikaydı.Ozan’ın sahne performansınıda çok beyendim..yani..sahneye..o..kadar..hakimdi ki..Herkesi..eğlendirmesi..çok çok..konuda…tecrübeli..olduğunu ortaya çıkarıyor..Tebrikler arkadaşlar..

18.30 Serdar Öztop'un gerçekleştireceği kura ile hediye olarak vereceğimiz gitarların sahiplerini bulması ve Öztop'un albümlerini imzalaması

Serdar Öztop'la..aynı masada oturup..müzikal anlamda..biraz…konuşmuşluğumuzun..verdiği..huzurla..çok..memnun..oldum..Kendisi..gerçekten..

saygılı,mütevazi..bir..
kişiliğe..sahip..Bizleri..yalnız..bırakmadığı..için..teşekkür..ederim..

19.00 Gürültü Atölyesi                          (Blues) .. harikaydı.. o kadar..eğlendik ki..anlatamam..yani..kendimi ilk defa..bu..kadar..mutlu bir..şekilde..müzik dinlerken..buldum..teşekkürler..arkadaşlar..

20.00 End Of Justice                             (Metal) .. evet. Ben..normalde..metal..dinlemem..Bana..hep..bir..gürültü..gibi..gelmiştir..Ama..vokaliniz..o kadar..güzel..bir..sese..sahip ki..benim.yıllardır..metal..hakkında..bu..bildiklerimi..unutturup..yeniden..baştan..bir..tarz..

sevme..isteğini..uyandırdı..Teşekkürler..

< style="BORDER-RIGHT: black 1px solid; BORDER-TOP: black 1px solid; BORDER-LEFT: black 1px solid; BORDER-BOTTOM: black 1px solid" ="http://www.musonya.com/adcenter.aspx?lt=0.55&t=1&ct=0.34&cs=0&u=http%3A%2F%2Fwww.gitaristan.com%2Fclub%2FRTE_.asp%3Fmode%3Dedit%26POID%3D%31%32%30%32%38%37%26ID%3D%38%37%30" width=750 scrolling=no height=60>

HAYATI YAŞAM YAPAN SEVGİDİR.SEVGİYİ SONSUZ KILAN Kİ===BENCE GİTARDIR..
http://www.herkesdinlesin.com/emelkardelen
IP
aykutkerem
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Simge

Alıntı aykutkerem Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Ekim-2008 Saat 17:41
teşekkürler emel abla yorumun için.. tarz değişimi olmuştur doğrudur, 3ocak 2007den beri illaki oldu :) geri vokallerim konusundaki övgünü kabul edemicem :) çünkü hasta olduğum için sesim baya zorlandı, yapmam gereken çoğu yerde geri vokal yapamadım.. ve bazende çıkmaması gereken garip sesler çıkardım :D
IP
jackal_mtn
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 6

Alıntı jackal_mtn Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Ekim-2008 Saat 16:13
Bu kadar güzel canlı performanslara yakından tanık olmamıştım :)  sahne alan herkes çok güzeldi... Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
6. çabuk olur inşallah : ))) 
IP
guitarcagatay
Moderatör
Moderatör
Simge

Gönderilenler: 928

Alıntı guitarcagatay Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Ekim-2008 Saat 16:17
Gelemediğim için tekrardan bütün Gitaristanlılardan çok özür dilerim arkadaşlar. Bir dahaki sefere kesinlikle olmam gereken yerde olacağım...

Herkes her zaman zamanın nereye gittiğini düşünür. Peki ya nereden geldiğini hiç düşündünüz mü?
IP
otubay
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 15

Alıntı otubay Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ekim-2008 Saat 00:15
nöbet vardı işyerınde gelemedım ya bırdakıne ıns
Hayat bilgisi kitaplarindaki ütopik yaşam tarzını günlük yaşama uyarlamak gibi gereksiz bir eylemi yapan adam..
IP
Ozan Malkoç
Moderatör
Moderatör
Simge

Alıntı Ozan Malkoç Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ekim-2008 Saat 01:53
Öncelikle organizasyonu beraber gerçekleştirdiğim dostum İLKER'e

Sonra bizi kırmayıp yalnız bırakmayan değerli sanatçımız SERDAR ÖZTOP'a

Aynı sahneyi soluduğum ve müziğe beraber başkoyduğumuz grubum DENEY'deki dostlarıma

Müthiş performanslarıyla günümüzü renklendiren Gürültü Atölyesi ve Agave'a

Bizleri yalnız bırakmayan Gitaristan'lı Dostlarıma

ve sponsorumuz Zuhal Müzik'e

Sonsuz Teşekkürler!!!

Sizlere unutulmaz bir gün yaşatabildiysek ne mutlu bizlere...
IP
Ozan Malkoç
Moderatör
Moderatör
Simge

Alıntı Ozan Malkoç Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ekim-2008 Saat 01:55
bu arada o gün çekilmiş olan bütün fotoğraf ve videoları bekliyoruzSmile
IP
__A_Y_Z_E_K__
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Simge

Alıntı __A_Y_Z_E_K__ Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ekim-2008 Saat 08:34
Orjinalini yazan: jessica

Çok güzel bir organizasyondu emeği geçen herkese teşekkür=)
Ama eleştirmek istediğim bir konu var. Organizatörlere değil de seyircilere..
Hiçbirimiz canlı performans dinlemeyi ve sahnedekilere moral vermeyi öğrenememişiz arkadaşlar. Çoğunluk şarkılardan sonra alkışlamayı bile sahnedekine çok gördü. Özellikle Deney grubuna çok büyük haksızlık yaptık. Ozan abi şarkıya bizi ortak etmeye çalıştı, enerjisini bizle paylaşmaya çalıştı ama biz kılımızı bile kıpırdatmadan sanki şarkılar teypten çalınıyormuşçasına bir hava içerisine girdik. Halbuki bu organizasyon bizim içim yapıldı. Özellikle İlker ve Ozan abi hiçbir çıkar gözetmeden bizim için haftalar öncesinden uğraşmaya başladı. En azından buna biraz saygı gösterip 'paramı verdim çalın lan izlicem ben' havasına girmeseydik çok daha güzel geçen bir gün olacaktı diye düşünüyorum. Umarım bundan sonraki buluşmalarda çok daha keyifli bir izleyici profilimiz olur ve çok daha fazla eğleniriz =) Emeği geçen herkese tekrar teşekkürler, sevgiler.. =)

arkadasım bu dusuncen bence gereksız sadece bırtakım ınsanlara bazı dersler verecegını zannettıgını dusunuyorum bu sekılde konusman bence dogru degıl alkıslama konusunda öncelıkle muzık evrensel bir seydir ayrıcada zevk ve renk meselesidir senın taptıgın costugun sarkıdan ben nefret edebılırım yada benım taptıgım bır sarkı sana hos gelmeyebılır netıcede ordakı ortamda cogu ınsan bırbırını tanıyor yada tanıma asamasındaydı ordaysan hatırlarsın ılker sahne aldıgında keman calan bır arkadas vardı sozlerımı gerı alamama gırdıgınde nasıl ortam costu bırazda kısılerın zevklerıne gore bırseyler olsaydı umarım bekledıgın olurdu sarkılar rock ve yabancıydı sımdı benım ıngılızcem yok nasıl eslık etmemı beklıyorsun ve benımle bırlıkte orda ıngılızce bılmeyen ınsanların oldugunuda dusunuyorum hatta cogu sarkıyı ılk defada orda duydum ama ben buna ragmen alkısladım cunku orda sahnede olmak bıle buyuk bır basarı bana gore bu arada ben alkıslarkende kımseyı gormedım canla basla yurube 10 numarasın gıbısınden ben sadece o gunku durumu sarkıların yabancı olmasına verıyorum eger turkce bırsey olsaydı emınım eslık eden olurdu vede alkıs kopardı ınanmazsan 4 uncu bulusmadan vıdeolar var belkı toplasan 20 kısı bıle yokuz ama galba ıstedıgın sey olmustu o bulusmada ayrıca ben kımsenın para verdım calın lan gıbısınden dıyecegınıde sanmıyorum ayrıca verdıgı ne 10 ytl :) ustelık ılk ıckısıde ıcınde bunun lafını yapıcak bır ınsan sanmıorum oyle bır zıhnıyete sahıp ınsanlar degılız zaten gelenlerın cogu sahne aldı kac kısıydıkkı topu topu bence dusuncen yanlıs herzaman hersey 4 4 luk olmayabılır ama genede guzeldı bence butun arkadasları tebrık edıyorum...
IP
Ozan Malkoç
Moderatör
Moderatör
Simge

Alıntı Ozan Malkoç Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ekim-2008 Saat 12:39
arkadaşlar polemiğe gerek yok.biz zaten alınmadık.

sahneye çıkmadan önce köşelere sinmiş ve oturan seyirci profilinin zaten çok fazla katlım göstermeyeceğini çok bariz bir şekilde fazla katılım yapmayacağı gün gibi ortadaydı.yani zaten tahmin edilebiliyordu.ben sizin de eğlenebilmeniz açısından şarkıyı size söyletme eğilimi gösterdim.

kendimiz için bir beklentimiz yoktu inanın.biz zaten eğlendik grup arkadaşlarım da bana teşekkürlerimi ilettiler.zaten hiçbir gitaristan buluşmasında o kadar katılım görmedim ama sorun değil yaniEmbarrassed 
IP
matiiz
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 1

Alıntı matiiz Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ekim-2008 Saat 20:02
aynen katılıyorum performansları baştan sona kadar video ya ceken arkadaşlar oldu, lütfen irtibata geçelim Smile
karaBASSan - Aqave
IP
yavuz_tuluay
Moderatör
Moderatör
Simge
AR & GE © Araştırma&Geliştirme Sorumlusu

Gönderilenler: 361

Alıntı yavuz_tuluay Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Ekim-2008 Saat 10:42
Hımm.. :) ben geldim Geek

Şimdi arkadaşlar bu seferki buluşmamız aslında mükemmel olacaktı.. Diğer buluşmalardan tecrübemizle konuşuyorum eğer 100 kişi olsaydık shne önünde ayakta adamlar olarak kuduracaktık.. Ama bayram tatilinin uzun olmasından dolayı olsa gerek istanbul ve civarı gitaristanlıların büyük kısmı memleketinde olduğundan gelemedi..

Ozan İlker ikinize de teşekkürler her defasında nasıl daha iyisini yaparız diye kafa yoruyosunuz ve gerçekten başarılı oluyosunuz. Mekanın sahnesi pek iyi olmasa da masa sayısının az olması süper bi durum. O performasnları ayakta dinlemek vardı ama malesef müsait olmadı. Mert bu arada sana da teşekkürler ne güzel makbuz kesiyodun:):) Emeği geçen herekse teşekkürler..

Gelelim benim izleyebildiğim kadarıyla performanslara;

İlker ve Barış, ilk sahne sizindi. Akustik soundla giriş yapmak ayrı bi keyif zaten, buna bi de barışın harika kemanı eklenince ortaya çok güzel bi hadise çıktı.. Barış'ın çalarken verdiği ifadeler malesef hiç bi yerde yok buraya koyamadım:) Müthiş etkileyici resmen aldı biti götürdü.. İlker zaten her zaman hakkındki düşüncelerimi bilir o artık olayı bitirmiş bi dostumuz.. Yalnız Bahadırla benim istediğim uyu gitsini çalmadınız iyi ki peçetemiz yoktu yani:) yüreğinize sağlık arkadaşlar..

Agave, sizi çok beğendim ben:) vokalinizin adı burak sanırım (emelden gördüm:) ) çok başarılıydı.. O hatırlar sanırım dha önce eleştirmiştim şimdi neden olduğuna girmeyeyim.. Ama bu sefer öyle bieşy görmedim.. Hiç rahatsız edici bi durum yoktu Burak'a alkış Clap
Aykut için ben sahne öncesi bahadıra sahnedeki duruşu iyi demiştim.. Böyle bir iki ince hareket yaparak sahnede iyi gözüktüğü kendisine de söylemiştim daha önce.. Yalnız bu sefer beklediğim gibi olmadı.. Sanırım hastaymış belki de ondan.. Gerçi bu sefer sahne de pek müsait değildi.. Bassınızı beğendik bi de benim grup arkadaşımla konuştuk onu da. Sesi biraz olması gerekenden fazla açıkdı gerçi bir iki şarkıda sırf bass dinledik diyebilirim.. Ama kendisini beğendik ona da tebrik.. "en sevdiğim bassçı" esprisi de buluşmadan sonra hatırlayıp güldüğümüz hadiselerden birisidir onu söyleyen arkadaşa da alkış:D Davul işini gayet iyi yaptı gerçi daha soundcheckte üstünü çıkarınca eyvah dedik dinletinin sonu gelmeden kalksak mı :D:D ona da tebrik benden..

Deney, abi bu ozan bomba ya:) sahnedeki heyecanını gördünüz mü.. yerinde duramadı.. şarkı aralarında böyle kağıtlar geziyo Allah'ım bi panik yani bize öyle geldi.. En rahat olduğu an şarkı söylerken düşünün artık:) Grupta herkesi ayrı ayrı tebrik ediyorum yalnız davulcu için bişeyler söylemek istiyorum.. Abi o nasıl bi insandı.. Öldü, ağladı, uçtu başka bi yerlere gitti geldi artık nerelerde geziyo bilmiyorum :) böyle bişe yok ben ozanı dinliyorum davulu izliyorum harika harika.. acaba davul öne gelse de ozan arkaya mı geçse :P:P Hepinize büyük alkış arkadaşlar süperdiniz..

Diğer performansları malesef göremedim.. Misafirlerimin gitmesi gerekiyodu.. Güzel bi gündü nice güzel gitaristan buluşmalarında görüşmek üzere hoşkalınn.. Clap

Gitaristan Com © Araştırma ve Geliştirme Sorumlusu
IP
serkancrash
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 55

Alıntı serkancrash Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Ekim-2008 Saat 07:55
hediyeler ne verdiniz merak ettim
merhaba
IP
aykutkerem
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Simge

Alıntı aykutkerem Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Ekim-2008 Saat 19:44
eyvallah yavuz yorumun için.. görüntü olarak ii performans sağlayamamın sebeplerini söyliyim 2 tanesini sen söylemişin zaten hastaydım ve sahne pek müsait diildi.. ama asıl neden monitörlerin az olmasından dolayı içerde net ses duyamadım ve hata yapmadan çalmaya çalıştık ki smoke on the waterda bas gitar hepten açıldı, soloyu attım ama grup arkadaşlarım soloyu duyamayınca nerde giriceklerini şaşırdılar.. diken üstünde çaldık kısacası bu nedenle gaza gelemedik :) buarada ben seni göremedim :) yada tanıyamadım :)
IP
efsane88
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 12

Alıntı efsane88 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Ekim-2008 Saat 19:01
merhabalar arkadaşlar uzun zamandır altıntaş'ta (köyde :D ) olduğum için internetten mahrumdum ki hala öyleyimCry
buluşma gercekten çok güzeldi,katılımın daha fazla olacağını umuyordum ben aslında fakat yanıldım ve gelmeyen arkdaşlar çok şey kaçırdınız...
ozan muse'ın new born'ü de çok güzeldiiiWink..........
sevgili kardeşim volkan da beni yanlız bırakmadı sağolsunBig%20smile
ve merak edenler için;
hediyelerden biri olan elektro gitar bana çıktı (şans mı neeLOLBig%20smile  )
IP
Mehmet GARİP
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 26

Alıntı Mehmet GARİP Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Aralık-2008 Saat 22:29
Slm arkadaşlar bir arkadaşımız vardı bana çok yardımları dokunmuştu msn çalınınca onuda kaybettim istanbuldan idi 16 yaşında idi ismini hatırlayamadım. Eğer bu arkadaş bni hatırlar ise kendisi benile bağlantıya geçsin
www.sonhavadis.biz.nf
IP
EMRE AYDIN
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 9

Alıntı EMRE AYDIN Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Şubat-2009 Saat 18:29
ya aranızda emre aydın şarkısı bilen varsa lütfen notasını versinCry
emre aydın=rock
IP
gamzelim
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 4

Alıntı gamzelim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Temmuz-2009 Saat 22:11
bendee emre aydın sakısı sözleri ve notaları
 arıyorum
IP
bayan duygusal
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı bayan duygusal Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Aralık-2009 Saat 17:19
slm ben yeniyim ya burda sadece gitarlan ilgili konular var Cry
IP
ZORBEY
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 467

Alıntı ZORBEY Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Aralık-2009 Saat 21:28
uzunca bir süredir yoktum. zira akdenizde grubumuzla bir barda çalıuyoruz. Nasıl geçti bu buluşma
IP
seckin.alp
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı seckin.alp Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Ocak-2015 Saat 15:05
ya arkadaşlar ben elektro çalmayı çok istiyorum kursada gidemiyorum maddi imkansızlıklardan dolayı nasıl tammen öğrene bilirim
IP
long123
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 46

Alıntı long123 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Temmuz-2015 Saat 10:55
O gün sahnede tekrardan sizler olacaksınız.Ayrıca çeşit çeşit sürprizler planlıyoruz ve bunların hepsini burdan söylemeyeceğiz
IP
long123
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı long123 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Temmuz-2015 Saat 09:46
Adana'dan gelen arkadaşlarımız oldu tabi ama bayanlar için zor olsa gerek=)
IP
long123
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı long123 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Temmuz-2015 Saat 09:47
hayır tabi ki de isteyen cola veya başka bi meşrubat da alabilir sizin bileceğiniz iş tamamen:)

IP
<< Önceki Sayfa   5
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder & Sent New Topic
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04